Met korting naar Libéma Open (Rosmalen)

19 mei 2023


Van 12 tot en met 18 juni is het zover! Dan kunnen we weer volop genieten van toptennis in eigen land tijdens Libéma Open in Rosmalen. Dit jaar is onze vereniging partner geworden van het enige gras tennis toernooi van Nederland.

Dit toernooi staat bekend om zijn intieme sfeer en uitstekende ambiance, dat gecombineerd wordt met toptennis van het allerhoogste niveau. Ook dit jaar komen er weer veel aansprekende ATP-spelers en WTA-speelsters naar het toernooi! Houd de website in de gaten voor de laatste updates.

Via onderstaande link en speciale code krijgen onze leden €10,- korting bij het bestellen van entreekaarten: www.libema-open.nl/clubactie.  Code: tcvh-lo23. Via de link kom je op het overzicht van de speeldagen. Na het kiezen van de dag vul je bij “Libema Open 2023 – Club actie” de bovenstaande code in. Na het invullen van de code wordt de prijs meteen aangepast

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 344 651 200

TC Varik-Heesselt

Gerestraat 1 A
4063 CN Heesselt

KVK-nummer

40156710