Najaarscompetitie KNLTB

17 mei 2019


De inschrijving is weer gestart voor de officïële najaarscompetitie van de KNLTB.
 
Heb je zin om onze clubeer te verdedigen in meestal 7 wedstrijden in september en oktober, meld je dan bij ons. Uiteraard zijn er al bestaande teams, maar ook die kunnen soms extra spelers gebruiken en we kunnen misschien ook nieuwe teams formeren en inschrijven.
 
Alle informatie over de competitievormen vind je op de site van KNLTB. Er zijn competities op donderdag, vrijdagavond, zaterdag en zondag voor heren-dubbel, dames-dubbel en ook gemengd-dubbel. Meer info? Neem contact op met Joy Ellen Moorman, onze verenigingscompetitieleider (VCL).
 
Inschrijvingen moeten uiterlijk 16 juni zijn ingediend. Zorg dat je op tijd bent met je aan te melden!

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 344 651 200

TC Varik-Heesselt

Gerestraat 1 A
4063 CN Heesselt